Старт програми 17 червня 2019
Чому не можна пропустити WizzAir Marathon
WizzAir найпопулярніший марафон України і єдиний повний марафон Києва!
На початку жовтня в Києві ідеальна погода для бігу! Очікується 10° — вам буде не спекотно і не холодно
Це дуже красивий марафон! Навіть траса повної дистанції не повторюється та проходить історичними місцями Києва
До цього забігу готується майже все LIVE.LOVE Run комьюніті! Ви відчуєте міцну командну підтримку та знайдете нових друзів
Тетяна Кузіна
Майстер Спорту Міжнародного Класу з легкої атлетики, рекордсменка України з бігу на 3,000 м
Головний тренер бігових програм. Екс-рекордсмен України в марафоні (42 км 195 м) з результатом 2 години 7 хвилин
Екс-рекордсменка України в марафоні (2:25'44"), переможець марафону в Римі 2006, срібний призер марафону Нью-Йорк 2006, майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики
Заслужений майстер спорту з легкої атлетики, срібний призер чемпіонатів світу та Європи
Вы получаете в стартовом пакете кардиодатчик Polar H10, который работает по Bluetooth. Подключается и к телефону и к спортивным часам! Тренеры наблюдают показатели вашего тела в системе Polar Coach
Приємні бонуси
Заняття програми проходять на НСК «Олімпійський». Він зручний, сучасний, а ще непристойно красивий!
Красива футболка червоного кольору ефектно виділяє наших випускників на всіх змаганнях. А ще вона просто ідеальна для тренувань з бігу